XERTEC loading page
Zavřít hledání

 

ISO 9001:2016

Certifikační orgán CERTLINE pro QMS, akreditovaný podle normy ČSN EN ISO/IEC 17021:2016 Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. pod číslem 3131 pro certifikaci systémů managementu jakosti, vydal 27. 6. 2017 na základě kladného výsledku certifikačního posuzování CERTIFIKÁT č. QMS-940-2017 potvrzující zavedení a shodu systému managementu jakosti organizaci XERTEC a.s.

Úspěšné završení certifikačního procesu potvrzuje kvalitu poskytovaných služeb v oblasti velkoobchodu, maloobchodu, instalace a oprav strojů, přístrojů a zařízení na top úrovni v oboru.

K úspěchu v certifikačním auditu významně přispělo efektivní a systematické řízení vztahů se zákazníky i pravidelné přizpůsobování interních procesů potřebám trhu. Kvalitní a rychlé vyřizování veškerých požadavků a přání našich zákazníků patří nadále mezi naše nejdůležitější cíle.


Mezinárodní certifikát AA XERTEC a.s.

Získali jsme prestižní certifikaci a Mezinárodní hodnocení AA. Ocenění AA získávají pouze vybrané firmy splňující přísná ekonomická kritéria a podmínky certifikace.

V České republice této certifikace mohou dosáhnout pouze 0,6 % subjektů a získat ho může pouze 0,3 % nejkvalitnějších firem.


Zelená firma

Zapojili jsme se do projektu Zelená firma a umožňujeme tím našim zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž výrazně rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí. Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace odpadů vysloužilých elektrospotřebičů. Ty obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je rtuť, olovo, kadmium, brómované zpomalovače hoření a další, ale také velké množství recyklovatelných a využitelných materiálů.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností mohou zaměstnanci odkládat do boxu, který je umístěn v administrativní budově. Projekt naší společnosti dále umožňuje recyklaci také objemného firemního elektroodpadu. Zapojením se do projektu Zelená firma naše společnost dokazuje ekologické myšlení, a to jak směrem k zaměstnancům, tak i směrem k veřejnosti. Jedná se o další krok k našemu dlouhodobému cíli - snižovat zatížení životního prostředí. Zároveň nabízíme zaměstnancům benefit v podobě možnosti recyklace drobného "domácího" elektroodpadu.

Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.

Více informací o projektu naleznete na www.zelenafirma.cz


Heureka.cz - Ověřeno zákazníky

Obdrželi jsme prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který Heureka.cz uděluje na základě recenzí ověřených zákazníků. Tento certifikát je dokladem kvality služeb obchodu - přehlednosti stránek, uvádění kompletních informací, dodací lhůty a řešení reklamací.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu XERTEC

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies