XERTEC loading page
Zavřít hledání

 

 


Mezinárodní certifikát AA XERTEC a.s.

Získali jsme prestižní certifikaci a Mezinárodní hodnocení AA. Ocenění AA získávají pouze vybrané firmy splňující přísná ekonomická kritéria a podmínky certifikace.

V České republice této certifikace mohou dosáhnout pouze 0,6 % subjektů a získat ho může pouze 0,3 % nejkvalitnějších firem.


Zelená firma

Zapojili jsme se do projektu Zelená firma a umožňujeme tím našim zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž výrazně rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí. Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace odpadů vysloužilých elektrospotřebičů. Ty obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je rtuť, olovo, kadmium, brómované zpomalovače hoření a další, ale také velké množství recyklovatelných a využitelných materiálů.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností mohou zaměstnanci odkládat do boxu, který je umístěn v administrativní budově. Projekt naší společnosti dále umožňuje recyklaci také objemného firemního elektroodpadu. Zapojením se do projektu Zelená firma naše společnost dokazuje ekologické myšlení, a to jak směrem k zaměstnancům, tak i směrem k veřejnosti. Jedná se o další krok k našemu dlouhodobému cíli - snižovat zatížení životního prostředí. Zároveň nabízíme zaměstnancům benefit v podobě možnosti recyklace drobného "domácího" elektroodpadu.

Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.

Více informací o projektu naleznete na www.zelenafirma.cz


Heureka.cz - Ověřeno zákazníky

Obdrželi jsme prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který Heureka.cz uděluje na základě recenzí ověřených zákazníků. Tento certifikát je dokladem kvality služeb obchodu - přehlednosti stránek, uvádění kompletních informací, dodací lhůty a řešení reklamací.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu XERTEC

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies