XERTEC loading page
Zavřít hledání

 

CK International Xertec

Společnost CK International byla založena v roce 1996 v Dungannonu v severním Irsku. CK International je dodavatelem zařízení pro lisování odpadu ve Velké Británii a v celé Evropě. Dodává celý sortiment recyklačních zařízení včetně poloautomatických lisů a lisů vertikálních. CK International má dlouhou pobočkovou síť po celém Spojeném království a Irsku a společně s globálními partnery se rychle stáváme jedním z předních dodavatelů lisovacích řešení pro recyklační průmysl po celém světě.

Web: www.ckinternational.co.uk


FRAMA Xertec

FRAMA AG je švýcarská společnost specializovaná na vývoj a výrobu poštovních řídících systémů. 90 % obratu společnosti FRAMA je realizováno exportním byznysem. Exportní byznys je zastoupen v 50 zemích celosvětově.

FRAMA se zaměřuje na obchodně orientované a vysoce kvalitní produkty, služby a systémy. Hlavní aktivity společnosti FRAMA se soustředí na požadavky zákazníků. FRAMA je nezávislá, flexibilní, kreativní a inovativní společnost. FRAMA operuje s výkonnou kvalitou managementu a IT bezpečnostních systémů, které pokrývají potřeby zákazníků, partnerů a zaměstnanců.

FRAMA a XERTEC

Historie spolupráce společností FRAMA a XERTEC sahá až do roku 1994. V tomto roce společnosti navázali úzkou spolupráci na distribuci produktů na území České republiky.

Produkty FRAMA

 • frankovací stroje FRAMA
 • otevíračky FRAMA
 • obálkovací stroje FRAMA

Web: www.FRAMA.com


Macfab Xertec

Společnost Macfab byla založena v roce 1976 a má tak více než 30letou zkušenost s průmyslovou výrobou strojů. 

Kompletní řada paketovacích lisů Macfab je navržena a vyrobena ve výrobním zařízení, které svým vybavením splňuje ty nejpřísnější mezinárodní standardy. Komplexní řada strojů je schopna slisovat velká množství různého materiálu a nabízí tak řešení pro zpracování veškerého odpadu. Paketovací lisy Macfab snižují objem odpadu až o 90 %.

 • paketovací lisy Macfab

Web: www.cz.macfab.com


INTIMUS Xertec

První zmínka o společnosti INTIMUS®, byla prezentována první skartovačkou této společnosti. Tohoto kusu skartovačky INTIMUS se do dnešního data prodalo milion kusů.

Volba jména INTIMUS - synonymum pro blízké věrohodné přátele - byl vždy podnět poskytovat excelentní řešení pro bezchybné zabezpečení dat a informací. Vždy se nám toto podařilo. INTIMUS má celkem 100 patentů a registrovaných práv na duševní vlastnictví, jejichž pomocí se skartovačky INTIMUS staly více praktičtější a výkonnější. Dnes INTIMUS nabízí celosvětově řešení pro zajištění dat a management likvidace. Díky inovacím a urychlujícím vynálezům nyní skartovačky skartují i sponky a datová média, která urychlí skartování a nabízí nové možnosti bezpečnosti dat.

Historie spolupráce společností INTIMUS a XERTEC sahá až do roku 1993, kdy byla navázána spolupráce s německou firmou Schleicher&Co. (dnešní Martin Yale), vyrábějící skartovací stroje značek INTIMUS, Taros a Printex.

Produkty INTIMUS

 • skartovací stroje INTIMUS
 • skartovačky INTIMUS
 • skládací stroje INTIMUS

Web: www.INTIMUS.com


parcelkiosk Xertec

ParcelKiosk je globální technologický podnik, který umožňuje podnikům odesílat balíčky přesně a pohodlně. Patentovaná řešení pomáhají klientům šetřit čas a peníze tím, že zjednodušují proces přepravy, a zajišťují efektivitu a zaměřují se na otázky, které jsou nejdůležitější. ParcelKiosk provozuje síť národních partnerů, kteří jsou schopni obsluhovat a podporovat produkty.

Web: www.parcelkiosk.com


Pitney Bowes Xertec

Výkonná analýza a obchodní plánování, efektivní správa vztahů se zákazníky a optimalizovaná komunikace jsou základními kameny úspěchu jak v soukromém, tak veřejném sektoru. Společnost Pitney Bowes může zajistit kontinuální zvyšování výkonu a efektivity rozpočtu vašeho podniku.

Pitney Bowes a XERTEC

Historie spolupráce společností Pitney Bowes a XERTEC sahá až do roku 1996. XERTEC navázala spolupráci pro prodej velkých strojů v oblasti korespondence. Po sklizení hned několika úspěších se společnost Pitney Bowes byla navázána bližší spolupráce zejména při prodeji menších obálkovacích strojů.

V roce 2001 si XERTEC získal maximální přízeň společnosti Pitney Bowes a nabízí tak kompletní sortiment obálkovacích strojů a tiskáren obálek.

Produkty Pitney Bowes v oblasti korespondence

Optimalizace dat, dokumentů a komunikace má zásadní vliv na udržení stávajících zákazníků, jejich bonitu a náklady na správu zákazníků – především pak způsob, jakým dokumenty vytváříte, upravujete, zpracováváte, archivujete a zpřístupňujete. Společnost Pitney Bowes pomáhá vylepšovat pracovní tok dokumentů, a tak zvyšovat obchodní výkonnost.

 • Výplatní stroje Pitney Bowes
 • Obálkovací stroje Pitney Bowes
 • Tiskárny obálek Pitney Bowes
 • Skládačky dokumentů Pitney Bowes

Web: www.pitneybowes.com


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies